Podlahové topení

image_pdfimage_print

Podlahové topení

je v současnosti jedním z nejúspornějších a nejkomfortnějších způsobů vytápění. Je zde dosaženo příjemného efektu teplé podlahy, který spolu s rovnoměrným rozložením tepla v prostoru (oproti konvekčnímu způsobu vytápění, kdy se teplý vzduch shromažďuje u stropu) umožňuje pro stejný pocit tepelné pohody snížit teplotu prostoru cca o 1÷2 stupně, což přináší úsporu na potřebě topné energie 5÷10%.

Díky přesné centrální polovodičové regulaci s vysokou životností (v současné době jsou v provozu nejstarší verze již 22 let) českého výrobce BMR je omezena maximální teplota podlahy v trvale obývaných místnostech na normativní bezpečnou hodnotu 27°C a nehrozí tak zdravotní rizika spojená s příliš vysokou teplotou podlah u jiných systémů. Všechny místnosti jsou řízeny podle samostatných programů, které snadno nastavíte prostřednictvím mobilních telefonů, tabletů a dalších zařízení a to i přes Internet. Přesná regulace přináší další úspory v rozsahu 5÷15%.

Další vlastností je velmi dlouhá životnost, výrobce uvádí 50 let. Nyní s prodlouženou doživotní zárukou u topení ECOFLOOR (po dobu životnosti krytiny, nutná registrace) a zárukou 10 let u topení ECOFILM

ECOFLOOR
podlahové topné okruhy a rohože jsou používány pro „mokrou“ cestu výstavby, jako je betonování, zalití do anhydritových hmot, jako tenkovrstvé rohože a okruhy do lepidla přímo pod dlažbu.

http://www.nejlevnejsi-topeni.cz/wp-includes/images/ecofloor.jpg

ECOFILM F
podlahové topné folie jsou používány pro „suchou“ cestu výstavby pod plovoucí podlahy, při použití desek Heat-pak pod PVC, marmoleum, prodyšné koberce atd, nelze je použít do betonu, anhydritu ani je vkládat do lepidla pod dlažbu.

http://www.nejlevnejsi-topeni.cz/wp-includes/images/ecofilmf.jpg

http://www.nejlevnejsi-topeni.cz/dozivotni-zaruka/