Stavební veletrhy Brno 2013, veletržní sleva!

Tradičně jako každý rok si Vás dovolujeme pozvat na „Stavební veletrhy Brno 2013“ 23.-27.4. 2013 na stánek 63 v pavilonu F do expozice společnosti FENIX, která je největším českým a předním evropským výrobcem elektrického vytápění.
V této expozici budou přítomni také pracovníci naší společnosti INGPRO, kteří Vám rádi zodpoví Vaše dotazy, případně provedou zdarma na základě předané projektové dokumentace návrh elektrického vytápění FENIX pro Váš dům či byt.

 

Veletržní sleva!*

ušetřete 11% z ceny topných prvků a regulace
vyžádejte si na stánku kupón na uplatnění slevy

 

Elektrické, zejména podlahové vytápění, patří dnes k nejekonomičtějším a nejzdravějším způsobům vytápění, vyznačuje se zejména nízkými pořizovacími náklady a vysokou životností (například životnost topných okruhů a rohoží je až 50 let).

V posledních letech zaznamenáváme jeho nebývalý rozmach, který je také dokumentován nárůstem námi dodaných vytápění rodinných domů a bytů, jejichž výběr si můžete prohlédnout na stránce Realizace.

Další velkou předností tohoto systému je možnost přesné centrální regulace jednotlivých místností zvlášť, dle samostatného programu, ke zvýšenému komfortu přispívá připojení této centrální regulace do domácí počítačové sítě s jednoduchým ovládáním pomocí internetového prohlížeče (zapojení centrální regulace do počítačové sítě není podmínkou, lze ji provozovat samostatně, bez připojení k počítači, případně jinému zařízení).

Centrální regulace je opět kvalitním, v česku navrženým a vyráběným systémem s dvacetiletou tradicí výroby a vývoje.

Službu návrhů zdarma můžete využít také zasláním nebo předáním výkresové dokumentace (zejména půdorysů, řezů, popisu stavebních konstrukcí), případně tepelných ztrát, více na Návrh zdarma.

*slevu lze uplatnit pouze u naší společnosti INGPRO, spol. s r.o.